0537 591 10 24
info@caysafiliz.com
Bağlıca/ANKARA
Pazartesi-Cumatesi
09:00-18:00
 

ÇAY HAKKINDA

Başar Çay Grubu'nun en kaliteli üretimlerinden olan Çaysa Filiz-Siyah Çay markası Türkiye'nin bir çok ilinde tüketilmekte ve sıkça talep edilen bir ürün haline gelmektedir.

Ev dışı tüketim (EDT) stratejisi ile hazırlanan çayımız toplu tüketim yerleri için emsalsiz kalitedir. Misafirlerini önemseyen her işletme için tavsiyede bulunduğumuz çayımız, rengi, lezzeti ve kalitesi ile damaklarda ve akıllarda iz bırakacak, vazgeçilmez lezzetiniz olacaktır.

Türkiye'de çayın ve beraberinde gerçekleşen sohbetin önemi büyüktür. Bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak hazırlanan Çaysa Filiz Çay kesinlikle tecrübe etmeniz gereken bir üründür.

Yaklaşık 2 yıldır Ankara Bölge Bayisi olarak satış ve hizmet organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Ankara'nın bir çok işletmesinde, bilinen cafe ve restoranlarında, bazı otel, hastane ve devlet kurumlarında çayımız sevilerek tüketilmektedir. Bu kadar kısa zaman zarfı içerisinde hızla yayılmamızı ürünümüze borçluyuz.

Kaliteli hizmet, çözüm odaklı ve üretken politikamızla portföyümüzün memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Bu değerler ışığında sizleri de ziyaret etmek ister ve çayımızın tanıtımını yapmak isteriz.

ÇAYSA Ankara Bölge Bayisi olarak, ürün ve hizmetimiz ile alakalı her türlü talebiniz, şikayetiniz veya öneriniz için lütfen benimle iletişime geçiniz.
 0537 591 10 24
Bağlıca/ANKARA
Pzt-Cts : 09.00-18.00